O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Tworzę, bowiem lubię, ale i z powodu tego, że pragnę polepszać własny warsztat – przez co jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, i co więcej krytykę rzecz jasna konstruktywną).
Czytaj i podziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić nieco przyjemnych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy mamy odmienny punkt widzenia i różne poglądy, w związku z czym zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem kilku słów od siebie, również jeśli będą one krytyczne – dzięki takim komentarzom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego poznawania bloga. Jest on dość spory, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć na blogu coś dla siebie!